artykuł nr 1

Biuro Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu

Wielkopolska Izba Lekarska
ul. Nowowiejskiego 51
61-734 Poznań
izba@wil.org.pl
www.wil.org.pl


Dyrektor Biura
mgr Marek Saj
marek.saj@wil.org.pl
tel. 504 241 134


Sekretariat
mgr Maria Magdalena Połczyńska
mgr Marta Cicha
izba@wil.org.pl
tel. 61 852 58 60 wew. 501


Zespół do spraw Rejestru Lekarzy, Prawa Wykonywania Zawodu i Praktyk Lekarskich
mgr Katarzyna Michalska – kierownik
katarzyna.michalska@wil.org.pl
tel. 783 993 919

Rejestr Lekarzy
mgr Barbara Jankowiak
mgr Katarzyna Bukiewicz
rejestr@wil.org.pl
tel. 61 852 58 60 wew. 503

Rejestr praktyk lekarskich
Anna Jarmużek
mgr Monika Gumna
praktyki@wil.org.pl
tel. 61 852 58 60 wew. 504


Ośrodek Doskonalenia Zawodowego
mgr Magdalena Walkowiak - kierownik
magdalena.waligorska@wil.org.pl
tel. 510 147 754

mgr Izabela Waligórska
odz@wil.org.pl
tel. 61 852 58 60 w. 504


Księgowość
mgr Ewelina Kaczmarzewska – główny księgowy
ewelina.kaczmarzewska@wil.org.pl

mgr Lidia Cegielska
mgr Anna Dull
skladki@wil.org.pl
tel. 61 852 58 60 wew. 505

mgr Daria Duszyńska
kasa@wil.org.pl
tel. 61 852 58 60 wew. 505


Administracja
mgr inż. Monika Bączek - kierownik administracyjny
monika.baczek@wil.org.pl
tel. 783 993 912

mgr Jan Skrobisz
jan.skrobisz@wil.org.pl
tel. 783 993 900

Sławomir Nawrocki
slawomir.nawrocki@wil.org.pl
tel. 512 379 744

mgr Sebastian Nowak
sebastian.nowak@wil.org.pl
tel. 61 852 58 60

Krzysztof Biegański
krzysztof.bieganski@wil.org.pl
tel. 512 379 730


Zespół Komunikacji Medialnej
mgr Przemysław Ciupka – Rzecznik Prasowy
przemyslaw.ciupka@wil.org.pl
tel. 783 999 190

mgr Marek Saj
marek.saj@wil.org.pl
tel. 504 241 134

mgr inż. Monika Bączek
monika.baczek@wil.org.pl
tel. 783 993 912